neděle 3. června 2012

RR neboli rychlá recenze na Inglot

     Gelové oční linky od Inglotu mohu jen doporučit. Já jsem si je pořídila v hnědé barvě. Běžně se líčím černými gelovými linkami od Bobbi Brown a musím říct, že ty inglotí jsou lepší, protože se mnohem lépe nanáší, dlouho vydrží tj. celý den, a jsou opravdu voděodolné.
     Používám šteteček MAC 209 a také jsem zkusila zkosený od Inglotu 31T, který funguje také velmi dobře, ovšem především bych ho doporučila na líčení mezi řasy a stíny ať už pudrovými či krémovými.
     Inglot nabízí tyto linky i v mnoha dalších pro mne překvapivých barvách jako je žlutá, oranžová, červená, fialová atd. Vážně uvažuji o oranžových nebo tmavě fialových, ale nejprve se asi nechám jimi v obchodě nalíčit, abych nevypadala ve svém věku směšně. No a černé si samozřejmě brzy koupím!

Štětec INGLOT 31T

image
Zdroj: http://www.makeupalley.com

9 komentářů:

 1. Ahoj, pekny post
  Prijmi nase pozvani na GIVEAWAY:
  http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/05/vyrocni-g-i-v-e-w-y.html

  OdpovědětVymazat
 2. Super recenze, já je mám v tyrkysové:-)

  Zvu Tě na VOŇAVOU GIVEAWAY S LUSH:
  http://illussoire.blogspot.cz/2012/06/vonava-giveaway-s-lush.html

  OdpovědětVymazat
 3. No rika se do tretice vseho dobreho :) Taky te chci pozvat na Giveaway ... o kokosovy olej :)) zajimala ses o nej v clanku, tak posilam odkaz :)

  http://bellehanele.blogspot.cz/2012/06/prvni-kokosova-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Pozývam ta na giveaway o skvelé vzorky(:

  http://catherinestyl.blogspot.sk/2012/05/giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 5. lákavé : )! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Marti, tenhle odstín je super. Úplně nad tím slintám...:-D

  OdpovědětVymazat
 7. Marti, tak ta sleva pro vizážisty funguje tak, že přineseš kopii svého živnostenského listu nebo certifikát o absolvování kurzu, oni si tě uloží do databáze a následně získáš 30% slevu na produkty a 10% na doplňky. Při další návštěvě se pak stačí prokázat dokladem totožnosti.

  OdpovědětVymazat
 8. Wow no vypadá to dobře :) přemýšlela jsem nad tím jestli je koupit nebo ne, ale asi se půjdu na ně kounout ještě jednou! a ty barvy! škoda že jsem tam naposled v inglotu stála spíš u pudrů a foundation, rozhodně by to za to stálo d:

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!