středa 22. listopadu 2017

Red Outfit with Camel Coat

Na blogování mám ráda setkávání se s novými lidmi a tento outfit pro mne nafotila při našem setkání milá Jana z blogu, Boulevard de Prague, který musíte navštívit. Je to úžasně šikovná mladá žena, která umí perfektně sladit všechny aktuální trendy a navíc si leccos umí sama ušít. Navíc je její blog hodně o cestování a životním stylu. Při příštím setkání, doufám, že nafotíme něco společného.

Nyní něco málo k outfitu: klobouk jsem si vyráběla sama, šaty, které zde působí jako sukně, jsem šila před mnoha lety, kabát je také mnou šitý...takže, když to shrnu, tak nejdražší byly rukavice z Itálie :-) ...pominu-li šperky.

What I love about blogging is meeting new people and this outfit was photographed during a meeting with my favourite blogger Jana from Boulevard de Prague. She is an amazing young woman who follows and combines new trends so well and also knows how to sew. Futhermore, her blog is about travelling and lifestyle. During our next meeting we should take some photos together. 

And now something about my outfit: the felt hat is DIY, also the dress that looks like a skirt is DIY and yes, I made the camel coat myself...so the most expensive are the leather gloves from Italy ...not counting the jewellery. I hope you like my DIY outfit!



13 komentářů:

 1. A beautiful and elegant outfit! Red is a perfect color choice ;)

  https://4highheelsfans.wordpress.com/2017/11/17/kathrine-wants-boots/

  OdpovědětVymazat
 2. I always love red and this combination suits you beautifully - i really like the different shades! Kx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I was not sure about the shades, therefore I'm happy you liked them. Thank you!

   Vymazat
 3. Ty jsi úžasná! Že si vše ušiješ sama! Klobouk je perfektní, vlastně celý outfit wow! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne, trendové, veľmi Vám to pristane. Suprové je, že si sama šijete. Kedysi som tiež šila, dnes už nemám trpezlivosť...
  Klobúk dole - krásna a šikovná!

  OdpovědětVymazat
 5. Bože, tak tohle je dokonalý, úplně přesný, všechno, skvěle to k sobě padne, jak prdel na hrnec :D :)
  Fotky jsou čím dál tím víc nádhernější <3
  Tak jako ty.


  Moje nové video

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!