pátek 3. února 2017

Tipli

Nejprve jsem trochu váhala a byla poněkud skeptická k dalšímu portálu, který nabízí odměny za nákup, ale jakmile jsem viděla na stránkách Tipli.cz můj oblíbený Astratex, neváhala jsem ani minutu, protože budu šetřit vícekrát. Koupila jsem si úžasnou spodničku, kterou vám nepředvedu na sobě, ale musím ji doporučit, protože je v tělové barvě a bezešvá! Takovou jsem pod několikery své šaty již delší dobu hledala. Na fotografii je i stahující spodnička také z Astratexu. Mám i další kousky jako pyžamo a jiné spodní prádlo. Tipli (i Astratex) doporučuji.

Jak tento portál funguje? Zaregistrujete se, zvolíte obchod, na kterém chcete nakupovat a pak již jen čekáte, až získáte odměnu za váš nákup. Například na Astratexu je odměna ve výši 9%, která se zobrazí na vašem Tipli účtu (viz foto níže). Tipli dává největší odměny ze všech podobných portálů a v případě, že jsou někde vyšší, odměny dorovnají. Peníze vyplácí již od první potvrzené koruny (konkurence až při dosažení určitého limitu). Navíc Tipli.cz poskytuje skvělý zákaznický servis.

This article is about my new undergarments which I have to recommend and that I bought via Tipli.cz. It is a special site where you get some money back if you go to eshop via their site.


2 komentáře:

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!