pondělí 6. července 2015

Suede Skirt and DIY Sweater

     K tomuto svetříku mám vztah, protože je to můj úplně první výtvor na addi express king knitting machine - prostě na ručním pletacím stroji. Je takový příjemně chladivý, ale koukám, že rozhodně nezeštíhluje :-) To asi žádné pleteniny. Nevadí, jsem hrdá nositelka! Vše sladěno do jednoho přírodního tónu, aspoň že ty rty mám trochu barevné.

     Uvědomuji si, že sukně bude vhodnější na podzim s dalšími kousky oblečení a třeba kozačkami. Zde jen ukazuji na možné kombinace pro teplejší dny. Ideální by byly páskové sandálky, ale ty nemám (zatím).


     I have a special relationship with this sweater because it was my first DIY knitted sweater made on addi express king knitting machine. It has a cooling effect on the skin and, unfortunately, it makes me a little bigger. I guess no knitwear has an extra slimming effect. I don't mind it and proudly wear my DIY top. Everything is earthy beige-brown tone, at least my lips have some color. 
     I realize that the skirt is more suitable for the fall and will be perfect to combine with other pieces. For now, I tried to match with various tops for warmer days. Some gladiators or sandals would be ideal but I don't own any (yet).9 komentářů:

 1. Svetřík je krásný, sentimentu není nikdy dost! <3 :)
  Ta poslední fotka je skvělá!

  OdpovědětVymazat
 2. Wow ,the Photos are beautiful! Amazing Outfit ,it suits you perfect :)

  Have a great Start in the new Week ,kisses!

  OdpovědětVymazat
 3. very stylish and beautiful look, love you boots<3

  fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky! Outfit se mi líbí, je sladěný "tón v tónu". Akorát by se mi možná líbily jiné botky, zvolila bych třeba "sandálky na podpatku". Jinak super, jako vždy!!
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
 5. hezky svetrik. vypada lehce, takze i na leto :)

  OdpovědětVymazat
 6. Svetřík má příjemný odstín... na té poslední fotce máte krásný pohled..👏😃

  OdpovědětVymazat
 7. Fabulous photos!! That last photo of you is absolutely gorgeous!! :) Love it!!

  OdpovědětVymazat
 8. Guapísima!!! Ya sabes que la falda me encanta!
  Un beso

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!