neděle 3. února 2013

Černý klobouk

Já se dobrovolně přiznávám, že tento krásný klobouk mi bohužel neříká pane (ani paní). Klobouk  je mé maminky a já si ho teď na pár příležitostí vypůjčila. Nemohu žádný černý sehnat v obchodech, tedy ne že bych po něm příliš pátrala. Neviděly jste někde nějaký hezký? Děkuji.
36 komentářů:

 1. Ty jsi proste kloboukova, moc ti slusi a vis jak na ne :-) a neda mi to a musim se zeptat - je mozne, ze jsme se v patek potkaly v Olomouci? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Byla jsem a je mi opravdu líto, že jsi se nehlásila. Tak ráda bych tě pozdravila osobně.

   Vymazat
  2. Já jsem si nebyla jistá, jestli se zase nepletu, protože už jednou jsem myslela, že jsem Tě potkala, ale pak když jsem se Tě ptala, tak to byla nějaká "dvojnice", tak jsem si říkala, jestli se zase nemýlím :-)

   Vymazat
  3. Zrovna v pátek jsem tedy nebyla v nejlepší kondici, protože jsem přijela z Prahy vlakem, a osvobozena od mateřských povinností jsem se vydala rychle na nákupy. V Olomouci vždy dobře nakoupím, protože na to mám klid. Třeba bychom se někdy mohly domluvit a setkat se :-) To bych ráda.

   Vymazat
  4. Já taky ne, byla jsem zrovna celý den na cestách, vezli jsme s přítelem bráchu do Přerova na hokej a v Olympii se jen zastavili na skok a pak nás ještě čekala dlouhá cesta domů... Sešla bych se ráda, bez okukování či to vlastně jsi nebo nejsi ty :-) Ale bohužel teda bydlím od Olomouce dál... A nakoupila jsi alespoň? :-)

   Vymazat
 2. Krása! S tím žlutým šátkem to vypadá úchvatně :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné, žlutočerný šátek a žluté rukavice vedou. Ta kombinace je geniální.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, ta kombinace ještě v trochu jiné podobě se tu určitě objeví, jak se mi líbí.

   Vymazat
 4. Krásné a elegantní. Moc ti to sluší.

  OdpovědětVymazat
 5. Teda Marti,
  Tobě to klobouky opravdu moc sluší! Perfektní kombinace.. vše je krásně sladěné.. A Marti, co máš za kabelku? Takovou už dlouho sháním..:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Kabelka z Itálie, kožená napodobenina pštrosí kůže. Je docela těžká a moc často ji nenosím.

   Vymazat
 6. Very elegant look. Love your coat and that scarf is a scene stealer.

  http://www.thebexdoctorproject.com

  OdpovědětVymazat
 7. Obdivuji jak moc ti klobouky sluší:)já si zatím na žádný netroufla.

  OdpovědětVymazat
 8. Marti, máš hlavu jako dělanou na klobouky. I tento ti moc sluší. Navíc kombinace bílého kabátu, šátku a klobouke je skvělá!
  Já ten pravý černý ještě stále hledám, ale takovou malou náplastí je buřinka, kterou jsem si včera pořídila za naprosto směšnou cenu. :) A konečně mi nebyl klobouk velký, mám asi malou hlavu, protože většina pokrývek hlavy je mi velká...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. Jé buřinka! Kde je možné takovou extra věc sehnat?

   Vymazat
 9. Ta šálka mi moc nepadla do oka (ta bambulková) ,ale jinak je to super! :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Ten klobouk ti strašně moc sluší ostastně jako snad všechny klobouky. :) A ještě víc se mi líbí kabát a šátek. Vždykcy vypadáš krásně a elegantně!

  OdpovědětVymazat
 11. ja si ted zrovna cerny poridila,ten pravy mi do sbirky chybel:)jinak tenhle outfit vypada velmi luxusne... to je proste tim kloboukem!

  OdpovědětVymazat
 12. Viděla jsem takový v H&M..tak tam zkus zajít..jinak jsme moc ráda že nejsem jediná milovnice klobouků..tobě navíc mimořádně sluší:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla jsem i v Olomouci, ale bohužel nic...

   Děkuji moc.

   Vymazat
 13. supr outfit. nedavno jsem videla modry, cerny a cerveny v h&m. cerveny mel podobny tvar jako ten tvuj. a modry a cerny z 20 let :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Tak to musím okouknout i jiná HMka. Snad budu mít štěstí.

   Vymazat
 14. Jů, tak takhle vypadá žena mnoha tváří! Jak ty mícháš stylovou eleganci se sex-appealem, to je prostě bomba. Tobě klobouky, milá Marti, sluší tak, že by ti měly všechny říkal "pane".

  OdpovědětVymazat
 15. Klobouky Ti opravdu sedí dokonale:-))

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!