úterý 15. ledna 2013

Online časopis Bella

Online časopis Bella, na který jako jedna z prvních upozornila Bella (World by Bella) vám mohu jen a jen doporučit. Najdete v něm spoustu krásných věcí, vše co nás holky zajímá, módu i kosmetiku, ale hlavně hromadu inspirace a velmi motivující rozhovory s úspěšnými ženami. Tento online časopis mne velmi zaujal, pokud se vám také zalíbí, podělte se o něj na svém blogu, FB stránce nebo jakýmkoliv jiným způsobem.8 komentářů:

 1. Už jsem o něm četla u Belly,ale zatím jsem se k němu pořádně nedostala :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Časopis je super, moc mě bavil:) Budu se těšit na další číslo:)

  OdpovědětVymazat
 3. Popravdě jsem čekala doví co, ale časopis mi přijde úplně stejného ,,typu", jako ty v krámě - Elle, Fashion, Joy atd. Akorát je zadarmo. Takže odpočinkové čtení, ale mně osobně nic nového nepřinesl a ani mě nenadchnul - už jen design mi přijde takový tuctový...Na druhou stranu, pokud už chci časák k rozptýlení, asi raději zabrousím k tomuto než nějakému za 70 kč v trafice.

  OdpovědětVymazat
 4. Mě přijde naprosto úžasné, když žena dokáže něco takového :) Nechápu, že někdo ofrňuje nad tím, že je to jako třeba Elle, Fashion ... atd. protože zřejmě neví, co je za tím práce... sama jsem na škole vydávala časopis a bylo to docela náročné.

  OdpovědětVymazat
 5. Už jsem na to koukala a je to vážně moc zajímavé. Vážně super časopis. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Časopis je super a těším se na další číslo. :)

  OdpovědětVymazat
 7. I love your blog! you have a beautiful hair envy!!'ll follow!!141 ok ... In my blog every day get a look hope your visit, follow me back!? Thank you for your opinion is very important to me.
  kisses
  AndreiaJakeline

  OdpovědětVymazat
 8. Nic moc...zaujal mě článek o úspěšné blogerce a pak ta reportáž o životě v oblasti Perského zálivu.
  Ale jinak tam nic není, jen hadry, šminky, kabelky...Žádný nářadí, motorky, auta nic o sportu...asi ho nebudu číst :-/
  Aleš

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!