neděle 6. května 2012

Růžové hodinky

Jak se vám líbí? Mně se líbí moc, přestože mám raději takové ty větší sportovní s kamínky a ve zlatém provedení. Tyto růžovo-stříbrné hodinky s květem působí velmi jemně, žensky a odlišně od hodinek, které vídám kolem sebe. Líbí se mi, že přesně sednou na menší zápěstí a nejsou volné. Jsou prostě jiné a krásné! A se švýcarským hodinovým strojkem uvnitř budou jejich majitelce ukazovat dlouhá léta přesný čas.Ráda bych vás pozvala na GIVEAWAY k mé oblíbené chytré bloggerce Michelle:


Děkuji za vaše komentáře, zejména ty pozitivní mi dělají ohromnou radost a mám chuť věnovat svůj drahocenný čas do dalších příspěvků, ty méně pozitivní jsou někdy dobré k zamyšlení.

11 komentářů:

 1. ty hodinky jsou nádherné, chválím! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Zajímavé a něžné. Jistě se k vašim nynynkatým modelům budou hodit lépe než větší sportovní!

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, náhodou jsem narazila na Vaše stránky. Je vidět, že móda a celková vizáž je Vaším koníčkem :-) Pochopila jsem, že jste zároveň i maminka. Prosím, jak se to dá vše skloubit? Určitě Vám zabere tento koníček hodně času - soudím podle pečlivosti a doladění všeho do posledních detailů... Jsem rovněž maminka a chodím do zaměstnání, ale nějak si neumím představit, jak bych to vše zvládla. Nebo je vizážistika Vaším zaměstnáním? Hezký den! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdy to moc nejde a říkám si, že to vzdám, ale pak vyrážíme někam ven a hned se při odchodu fotím...nedá mi to se nepodělit. Jakmile trochu polevím, je tu kritika. Uvidím, jak dlouho mi nadšení vydrží.

   Děkuji za komentář.

   Uvažuji spíš o blogu o vaření, protože to bych se nemusela malovat a česat :-) Jen fotky oblečení se mi sem nechce dávat.

   Vymazat
 4. Nebyla by fotečka víc z dálky? Moc nevynikne jak jsou velké.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průměr je asi 2,5cm. Zápěstí na druhé fotce je široké 5cm :-) Fotku možná ještě dodám...

   Vymazat
 5. ty hodinky jsou prostě snové :)

  http://cosmeticsandthings.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, hodinky jsou nadherne, kde jsi je koupila? Takove jsem jeste nikdy nevidela.... BEAUTIFUL!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodinky jsou koupené v Japonsku na letišti, proto mají tak malý náramek.

   Vymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!