středa 11. dubna 2012

Lněný kabátek s kalhotami

Tento kostýmek je v petite tj. zkrácené velikosti, a proto jsem jej nemusela nikterak přešívat. Přestože je lněný, tak se příliš nemačká (už je zmačkaný až dost :-) asi proto, že materiál v sobě má i příměs rayonu, což není ani čistá umělotina ani přírodní látka. Do češtiny se překládá jako umělé hedvábí, ale i hedvábí. Také je celý vypodšívkovaný, ale nemusí do čistírny. Nosím jej především na jaře, protože v létě je v něm příliš teplo. K těmto kalhotům by mi nejlépe vyhovovaly boty na klínu a kabelka obojí v béžové neutrální barvě. Lodičky by určitě byly nejlepší, ale ty bych si vzala jen na zvláštní příležitost, ne na kočičí hlavy. Nemohu nikde objevit boty v béžové barvě a na klínu, které by mi seděly. S výběrem bot mám vůbec problém, ale to je téma na jiný příspěvěk.

Samozřejmě je možné tento kabátek a kalhoty různě kombinovat s jinými kousky, aby outfit nepůsobil tak jednolitě. Jaké barvy byste zvolili k této zvláštní růžové/losové, pokud byste vůbec uvažovali o tom si jej obléci? Neutrální nebo kontrastní? Děkuji za Vaše nápady.

Náramek je ve skutečnosti víc do růžova

7 komentářů:

 1. Já bych zvolila neutrální:-) Moc pěkný outfit a nádherný náramek:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě by se k tomu nezdála úplně špatná ani tmavě hnědá. Ale asi by se mi to stejně víc líbilo každé zvlášť a pak i hodně kontrastní, třeba se zelenou nebo žlutou.

  OdpovědětVymazat
 3. Třeba béžovou sukni nebo i černou.. Tyhle kalhoty ne, celkově to na mě dělá pyžamkový dojem.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný kostýmek, len miluji, je to skvělý materiál, volila bych k tomu asi ty béžové boty a kabelku co jste zmiňovala, nebo bílou.
  http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. Krasne a urcite i moc pohodlne...navic se kabatek i kalhoty daji urcite skvele kombinovat s jinymi kousky.

  CHIC SICILY

  OdpovědětVymazat
 6. Marti jsi opravdu moc krásná ženská :))

  zvolila bych také spíš neutrální tony. Ty boty se mi k tomu moc nelíbí, působí to moc tvrdě.

  Ale jsem překvapená jak zrzkám sluší růžová :))

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za krásné a povzbudivé komentáře vám všem.

  OdpovědětVymazat

Přeji hezký den a děkuji za milé komentáře!